Věra Menhartová

Poslední přihlášení: 17. květen 2023

Poslední články autora

Akce MŠ Křesín

Akce MŠ Křesín

Akce MŠ Křesín

Akce MŠ Křesín

Akce MŠ Křesín

Informace o mateřské škole Křesín

Mateřská škola má provoz od 6,30 do 15,30 hodin. ráno se děti scházejí do 8 hodin, po dohodě s ped. personálem mohou i později. Pokud jdou děti po obědě domů odcházejí od 12 do 12,15 hodin. Po odpolední svačině je odchod od 14,15 do 15,30 hodin.

akce na rok 2018/2019

akce na rok 2018/2019

Připravené akce na školní rok 2018/2019 18.9. 2018- beseda pro Mateřské školy :Máme rádi zvířata – beseda veterinárních inspektorů s dětmi v mateřských školách na téma „Jak se správně starat o zvířata nejen v domácnosti“ (pořádá státní veterinární správa) 17.10. 2018- Divadlo Vrchlického Lou…

školní jídelna

V mateřské škole děláme maximum proto, aby bylo jídlo pro děti zdravé a chutné. Hlavní podíl na výchově Vašich dětí ke zdraví a zdravé výživě, však zůstává na Vás jako rodičích. Je proto na místě, abyste pravidelně sledovali jídelní lístek v mateřské škole, motivovali děti ke konzumaci možná méně ob…

jak u náš vaříme

V mateřské škole děláme maximum proto, aby bylo jídlo pro děti zdravé a chutné. Hlavní podíl na výchově Vašich dětí ke zdraví a zdravé výživě, však zůstává na Vás jako rodičích. Je proto na místě, abyste pravidelně sledovali jídelní lístek v mateřské škole, motivovali děti ke konzumaci možná méně ob…


Komentáře autora

Je nám líto, ale vybraný uživatel napřispěl žádným komentářem!